Author Topic: Why?  (Read 6121 times)

Casual

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 33
    • View Profile
Why?
« on: October 24, 2014, 09:08:06 PM »

Siema, jak myslicie, czemu w to chujstwo już nikt nie gra? Co poszło nie tak? Pomysł fajny, wykonanie zjebane? Ciekaw jestem, czy w ogóle ktos tu jeszcze wbije, by odpisac :D
Jak dla mnie spierdolili z balansem, PvP zbyt hardkorowe nawet jak na FOnline. Jedna lokacja w grze z całkowitym open PvP skonczyła się tym, że grupa pięciu zjebów stała przy wejsciu do lokacji i rozpierdalała cie, zanim ci się ekran dograł.
Na szczescie FOnline 2 z nowym sezonem dzis startuje.
Logged

Perteks

  • Alpha Explorer
  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 206
    • View Profile
Re: Why?
« Reply #1 on: October 25, 2014, 03:41:11 AM »

Na szczęscie mam na to wyjebane i uważam,że aop jest ciekawsze niż fagline 2 ale potrzebuje jeszcze dużo pracy

Zbyt mało contentu serwer nie będzie żył samym pvp,
brak balansu który wychodzi dopiero później,
assigmenty jako jedyne opłacalne źródło kapsli, expa i bezpieczne.
Zbyt duże mapy = chujowy fps :D

Niektóre lokacje źle zrobione (aka toilet control)
Logged

vaultboy

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 117
    • View Profile
Re: Why?
« Reply #2 on: October 25, 2014, 04:09:59 AM »

Aop jest w czołówce serwerów i można powiedzieć że bije na głowe "kopie 2238". Co z tego że wychodzi nowy sezon jak jest to nadal kopia czegoś co już było. Chujstwem to można nazwać czystego klona tla a nie aop które jest czymś nowym a nie nudnym już połaczeniem lokacji z jedynki i dwójki :( Wczoraj tla mk2 zaczęło test session więc jak już to lepiej tam pograć.
Logged

KompreSor

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 29
  • Muhosransk City
    • View Profile
Re: Why?
« Reply #3 on: October 28, 2014, 04:14:46 AM »

Aop jest w czołówce serwerów i można powiedzieć że bije na głowe "kopie 2238". Co z tego że wychodzi nowy sezon jak jest to nadal kopia czegoś co już było. Chujstwem to można nazwać czystego klona tla a nie aop które jest czymś nowym a nie nudnym już połaczeniem lokacji z jedynki i dwójki :( Wczoraj tla mk2 zaczęło test session więc jak już to lepiej tam pograć.
Nie porównuj FO2 do 2238, bo 2238 było o niebo lepsze niż to czym jest FO2, jak chcesz rozmawiać na temat klonów 2238, to jest nim FO:Reloaded, a nie FO2. AoP jest najlepszym Fonlinem jak na razie bo nie ma magii w craftingu(chodzi mi o te +1ap w adv. laser pistolu itp.), walka jest dynamiczna(chodzi mi o możliwość biegania w walce czego nie ma na ruskich serverach.)

vaultboy

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 117
    • View Profile
Re: Why?
« Reply #4 on: October 28, 2014, 10:12:56 AM »

Zgadzam sie ze 2238 bylo zajebiste a fo2 to podrobka klon jak to nazwac? Reloaded jest takim 2238 mk2 nawet moge uznac go za nastepce. Nie wiem co jara ludzi z tym fo2 jak przeciez mapy sa paskudne, gra zamula na dobrym sprzecie i ogolnie wszystko jest nudne i schematyczne. Dla mnie do tej pory najlepszymi serwerami byly 2238, tla mk2, desert europe, aop, reloaded. Dobrze bawilem sie tez na fot ale tylko kilka dni. Ogolnie marzy mi sie aby aop polaczyli z desert europe bo fajne miasta mieli i gra byla zajebista. Szkoda ze nie wyszla bo rozjebalaby wszystkie serwery gdyby dodali main quest i jakies aktywnosci poboczne dla lonerow i noobkow.
Logged

KompreSor

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 29
  • Muhosransk City
    • View Profile
Re: Why?
« Reply #5 on: October 29, 2014, 05:34:30 AM »

spadek graczy spowodował też Wasteland 2, gdzie myślę duża cześć społeczeństwa FOnline zakupiło tą grę, a teraz wolą wrócić na FOnline tam gdzie teraz Wipe był, jak Reloaded będzie wipe też myśle że będzie tam około 400-500 graczy.

jaroo

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Why?
« Reply #6 on: November 01, 2014, 09:08:17 AM »

Wiecie czy Desert Europe jest rozwijane?
Logged

KompreSor

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 29
  • Muhosransk City
    • View Profile
Re: Why?
« Reply #7 on: November 05, 2014, 05:15:04 AM »

Wiecie czy Desert Europe jest rozwijane?
odpowiem ci tak:
każdy kogo znam kto rozwijał FODE już nie pracuje nad projektem, mi osobiście ostatnio zachciało coś porobić, lecz znowu brakło mi czasu, ciągle też szukam ludzi który by mi pomogli nad Desert Europe.

jaroo

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Why?
« Reply #8 on: November 05, 2014, 08:21:12 AM »

Nad czym konkretnie pracujesz? Jesteś jedyną osobą, która dopracowuje grę, pracujesz sam?
Logged

vaultboy

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 117
    • View Profile
Re: Why?
« Reply #9 on: November 05, 2014, 10:56:42 AM »

Stary to wez przerob te fode na singla z fabula bo jako serwer samemu nie dasz rady. Mozesz jeszcze zaczac fode jako open source moze ktos ci pomoze np kilgure.
Logged
 



SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder - Theme by Crip