Pages: [1] 2 3 ... 7

Author Topic: Na polskim pustkowiu  (Read 50847 times)

JokeMaster

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 136
  • Tesla power core
    • View Profile
Na polskim pustkowiu
« on: September 05, 2014, 04:15:09 AM »

Witamy na polskim pustkowiu, mam nadzieję że trochę nas się tu zbierze.
Fajnie by było gdyby udało się uformować jakąś grupę jeszcze przed startem, razem wybrać frakcję i siać popłoch i zamęt w szeregach wroga.

I taki starosłowiański akcencik : Sława bracia!
Logged
"You've gotten a lot farther than you should have maggot, but then you haven't met ME either. Your ride's over, mutie. Time to die."

I speak polish, english, russian and german in that order.

soon.

Space

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #1 on: September 05, 2014, 04:29:41 AM »

Nie wiem jak inne większe polskie gangi, ale jako The Rogues (w większości polacy) dołączymy prawdopodobnie do Brahminboys`ów - najmniej ludzi zadeklarowało granie w tej frakcji, a im więcej będzie przeciwników, tym lepiej dla nas. Chociaż to na 100% okaże się wieczorem.
Trochę tylko boli sama baza, strasznie dużo biegania po niej.
Logged

JokeMaster

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 136
  • Tesla power core
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #2 on: September 05, 2014, 04:45:27 AM »

JA osobiście rozważam prawników, jak dotąd nie widziałem zbyt wielu chętnych, większość albo do krypt albo do rodzinki.
Logged
"You've gotten a lot farther than you should have maggot, but then you haven't met ME either. Your ride's over, mutie. Time to die."

I speak polish, english, russian and german in that order.

soon.

FingerBang

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #3 on: September 05, 2014, 05:15:53 AM »

Siemano,

Ja tak jak @JokeMaster, też myślałem o prawnikach. Chociaż nie skreślam Brahminboysow.
Logged

JokeMaster

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 136
  • Tesla power core
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #4 on: September 05, 2014, 05:16:52 AM »

No dokładnie trzeba się kupą trzymać, także dawać tu kolegów i pisać gdzie kto idzie , to pójdziemy razem i pokażemy im kto jest najsilniejszy na pustkowiu.
Logged
"You've gotten a lot farther than you should have maggot, but then you haven't met ME either. Your ride's over, mutie. Time to die."

I speak polish, english, russian and german in that order.

soon.

Hitman

  • Phoenix Contributor
  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #5 on: September 05, 2014, 07:01:55 AM »

Tylko nie można zapomnieć. że serwer podlega też C88, gdzie zapewne skończy się jak na FO2 gdzie SOT'y były koksami już w drugim dniu, a potem totalne imby. Raczej wątpię, żeby tutaj było inaczej. Co do frakcji, to nasz gang (Red Dot Army) dołącza do The Family.
Logged

KompreSor

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 29
  • Muhosransk City
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #6 on: September 05, 2014, 07:24:18 AM »

UV przenosi się z FO:Reloaded na AoP, raczej będziemy grać pod Brahminboys, chyba jak coś się zmieniło od ostatniego tygodnia.

Kane

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 32
  • Peace through Power!
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #7 on: September 05, 2014, 08:20:56 AM »

Nic w FOnline sie nie zmienia, stare gangi nap****olą nowym i będzie wielki płacz że gra chujowa itp. Tak już było na każdym serwerze, mam nadzieje że nie będzie takiego zachowania, typu "wygrać exploity - wygrać gre".
Logged

JokeMaster

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 136
  • Tesla power core
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #8 on: September 05, 2014, 08:24:25 AM »

Zważywszy na to co jest potrzebne do stworzenia plutonu może warto było by połączyć sił i zebrać np z 25 osób w jedną dużą grupę?
Logged
"You've gotten a lot farther than you should have maggot, but then you haven't met ME either. Your ride's over, mutie. Time to die."

I speak polish, english, russian and german in that order.

soon.

Kane

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 32
  • Peace through Power!
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #9 on: September 05, 2014, 08:26:11 AM »

A potem chcesz żeby 1 - 2 osoby obrabowały Ci bazę? Sorki ale robienie gangu/plutonu to nie jest łatwa sprawa - "ej chłopaki chodzcie zróbmy pluton iksde, będzie fajnie, ja będzie dowodził, a dlaczego ja, bo ja jestem najmądrzejszy..." itp.
Logged

Ama

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #10 on: September 05, 2014, 08:30:37 AM »

Witam serdecznie grałem nieco w FO swego czasu, nie mniej słabe doświadczenia mam w owej grze, jak się orientuję gra bez gangu nie ma większego sensu w pvp i czy gdzieś jest rekrutacja dla takiego "świeżego mięsa" jak ja, z innych gier doświadczenia mam ponadprzeciętne ale tutaj to mało istotne, uwielbiam F1 & F2 i dobrze było by dołączyć do grupy która mniej więcej doradzi i co najważniejsze będzie przedstawiała jakiś poziom kultury osobistej.

PS. O której startuje serwer?

Pozdrawiam Ama
Logged

JokeMaster

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 136
  • Tesla power core
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #11 on: September 05, 2014, 08:33:08 AM »

 A nie było czegoś takiego jak chain of command? Po za tym bazę masz wewnątrz HQ frakcji, a sprzęt raczej trzymasz we własnym pokoju. Na pewno dało by sięto ogarnąć tym bardziej że baz jako tako nie ma.

Server startuje bodajże o 9 wieczorem naszego czasu.
Logged
"You've gotten a lot farther than you should have maggot, but then you haven't met ME either. Your ride's over, mutie. Time to die."

I speak polish, english, russian and german in that order.

soon.

Kane

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 32
  • Peace through Power!
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #12 on: September 05, 2014, 08:36:12 AM »

Tak, masz swój własny pokoik, ale jak utworzysz pluton to masz możliwość korzystania z prywatnej bazy dla plutonu.
Logged

JokeMaster

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 136
  • Tesla power core
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #13 on: September 05, 2014, 08:44:26 AM »

A po zakupie bazy za te 15k, to co wtedy masz trochę więcej przestrzeni magazynowej i workbencha na miejscu. Raczej wielkich zmian to nie wnosi.

O ile lider odpowiednio grupą zarządza to każdy będzie znał swoje miejsce, i chyba podobnie jak w innych FOnline członkom o niższej randze można ograniczyć uprawnienia.
Logged
"You've gotten a lot farther than you should have maggot, but then you haven't met ME either. Your ride's over, mutie. Time to die."

I speak polish, english, russian and german in that order.

soon.

Kane

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 32
  • Peace through Power!
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #14 on: September 05, 2014, 08:47:47 AM »

Quote
O ile lider odpowiednio grupą zarządza to każdy będzie znał swoje miejsce, i chyba podobnie jak w innych FOnline członkom o niższej randze można ograniczyć uprawnienia.
No może, ale ktoś się podłączy jako szpieg - opierniczy baze, przyniese stuff na zone, zrzuci innemu gangowi - relog - jest w innym gangu, a wtedy lider może go przykładowo tylko wyrzucić i nic nie zrobi więcej :>.
Logged

JokeMaster

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 136
  • Tesla power core
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #15 on: September 05, 2014, 09:04:41 AM »

No niby tak, po mojemu to trzeba jednak troche poczekać i zobaczyć jak gra zachowuje się w praktyce.
Logged
"You've gotten a lot farther than you should have maggot, but then you haven't met ME either. Your ride's over, mutie. Time to die."

I speak polish, english, russian and german in that order.

soon.

Ranforius

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 77
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #16 on: September 05, 2014, 09:31:38 AM »

No i miejmy nadzieje, że będzie tu coś więcej niż "hex z avengera" kto grał ten powinien wiedzieć o co chodzi
Logged

JokeMaster

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 136
  • Tesla power core
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #17 on: September 05, 2014, 09:41:35 AM »

Hmm a możesz mi wyjaśnić pojęcie Hex? o ile nie chodzi o to że walisz w kolesia z odległości 1 hexa.
Logged
"You've gotten a lot farther than you should have maggot, but then you haven't met ME either. Your ride's over, mutie. Time to die."

I speak polish, english, russian and german in that order.

soon.

Ranforius

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 77
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #18 on: September 05, 2014, 09:45:27 AM »

no właśnie mniej więcej o to mi chodzi, zawsze na każdym serwerze jest tak, że większość broni używanych w pvp to avengery albo inne big gunny strzelające z odległości jednego hexa przez co walka jest...hmm monotonna, podczas gdy bron do walki wręcz jest rzadka jak power armor w jaskini :)
Logged

Ama

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #19 on: September 05, 2014, 09:49:01 AM »

Zatem domyślam się że póki co klanu/gildii nie znajdę przez wzgląd na brak doświadczenia mojego, nie mniej mam trochę pytań dla was jako weteranów, i jeśli ktoś jest tak uprzejmy będę wdzięczny za owe informacje  to też:

1. Czy grę mogę ściągnąć dopiero po starcie serwera i potrzebny jest orginał F2?
2. Z FO pamiętam że dobrym rozwiązaniem było szybkie załatwienie sobie namiotu, w przypadku gdy jestem skazany do gry solo, tutaj też to mam brać jako pierwszeństwo?
3. Dosyć "dziecinne pytanie" ale jak sami wiecie gra polega na rozwoju swojego "animka" i co w tym wypadku mam wybrać, skille, perki pod kątem pvp, chyba był jakiś program kiedyś jako skill kalkulator do FO.
( Wcześniej grałem jako sniper, jednak że po paru dniach była tak duża przewaga iż ktoś podbiegł z automatu mnie rozszarpał, domniemam że źle rozdane perki pewnie mało życia też miałem)

4. Czy jeśli mam grać samotnie może lepiej rozwijać się pod kątem pve, coś sprzedawać, dostarczać, produkować jest warto w świecie tej gry ?

5.   Jako iż nie chlubnie przyznam iż nie zapoznałem się z całą zawartością forum jeszcze, i przed wieczorem usiądę na poważnie w celu przygotowania się do startu to też czy są jakieś inne strony z poradami godne uwagi, jak zacząć początek, jak się rozwijać co najlepiej robić.


Chciał bym zaznaczyć że ta gra nie "głaszcze po jajkach" i dla was jako veteranów jest już grą znaną a przynajmniej wiecie co i jak, ale dla świeżaka jest ciężko, wiadomo potem już typowe pvp i człowiek który zostaje daleko w tyle przez błędy swoje, bardzo sobie utrudnia grę jak i traci na przyjemności.

Z  góry dziękuję i wybaczcie za masę pytań.
Logged
Pages: [1] 2 3 ... 7
 



SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder - Theme by Crip