Pages: 1 [2]

Author Topic: W samotności łączmy siły.  (Read 17462 times)

zzuullll

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: W samotności łączmy siły.
« Reply #20 on: September 06, 2014, 02:51:51 AM »

Witam jak do was dolaczyc dajcie kontakt gg, Skype lub TSa oraz pomozcie mi stworzyc postac pod BG.

moje
gg- 3441556
email - sliwers@interia.pl
Logged

McAbra

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: W samotności łączmy siły.
« Reply #21 on: September 06, 2014, 05:05:51 AM »

Właśnie pobieram grę, jeżeli dalej szukacie ludzi prosiłbym o PW i pomoc w stworzeniu postaci gdyż znam tylko buildy pod zwykłe FOnline, pozdrawiam.
Logged

soulshine

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: W samotności łączmy siły.
« Reply #22 on: September 06, 2014, 07:22:42 AM »

Jakies pomysly jak w ogole zaczac ? lvl 1, bez sprzetu, bije mnie wszystko i wszedzie.
Logged

JokeMaster

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 136
  • Tesla power core
    • View Profile
Re: W samotności łączmy siły.
« Reply #23 on: September 06, 2014, 08:50:17 AM »

Wczoraj jeszcze byłobszar tutorialu więc trochę ciężko , najlepiej robiś loot run przez miasto i nie angażować się w walką o ile nie posiadamy odpowiedniego sprzętu, najlepiej lootować drugą strefę od wejśćia, można znaleźć naprawdę ciekawe rzeczy jak combat armour, testla, jakieś karabinki czy amunicję.
Logged
"You've gotten a lot farther than you should have maggot, but then you haven't met ME either. Your ride's over, mutie. Time to die."

I speak polish, english, russian and german in that order.

soon.

FingerBang

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: W samotności łączmy siły.
« Reply #24 on: September 06, 2014, 09:48:47 AM »

Do jakich frakcyji dołączyliście ? bo ja się wciąż zastanawiam, a tak to moglibyśmy razem pograć. Pozdro
Logged

JokeMaster

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 136
  • Tesla power core
    • View Profile
Re: W samotności łączmy siły.
« Reply #25 on: September 06, 2014, 11:37:13 AM »

@McAbra z buildami narazie ciężko gra ma przerobione wszystkie traity inaczej działają skille i statystyki, pewnie coś się znajdzie, ale lepiej poczekać aż ktoś opracuje jakiś dobry schemat.

@FingerBang, lepiej nie kierować się tym gdzie kto poszedł, tylko polegać na sobie i ewentualnie znajomych to jest pustkowie, żyje się tu ciężko i pewnie nie jeden obcy"przyjaciel" po opuszczeniu lokacji startowej pośle ci kulkę między oczy.

Z doświadczeń osobistych polecam wystrzegać się rodaków.
Logged
"You've gotten a lot farther than you should have maggot, but then you haven't met ME either. Your ride's over, mutie. Time to die."

I speak polish, english, russian and german in that order.

soon.

Casual

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: W samotności łączmy siły.
« Reply #26 on: September 06, 2014, 12:18:18 PM »

Dobra, zacząłem przed chwilą grę, dołączyłem do tych ziomków, co mieszkają w krypcie siódmej, roztrzaskałem szczura jednym, mężnym ciosem z łomu. Mój nick to Kurwa (zaklepałem sobie, a co!), pewnie zrobie za jakis czas nowe konto, bo kompletnie nie ogarniam niczego, a postac zrobilem czysto pod walkę wręcz, myslę, że to będzie dobre dla pierwszego troll konta, by ogarnąć co nieco, chętnie bym sobie z kims pobiegał. Pozdro.
Logged

Kruczek

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: W samotności łączmy siły.
« Reply #27 on: September 11, 2014, 11:00:18 AM »

Jeśli ma ktoś ochotę wspólnie popykać, odwiedźcie temat http://fonline-aop.net/forum/index.php?topic=779.0
Logged
Pages: 1 [2]
 



SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder - Theme by Crip