Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7

Author Topic: Na polskim pustkowiu  (Read 50848 times)

Kane

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 32
  • Peace through Power!
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #60 on: September 16, 2014, 04:15:48 PM »

Z punktu widzenia osoby grajacej w fonline od 2009, na roznych serwerach powiem ze jest tak samo jak na kazdym innym zaczynajacym tj. niekonczaca sie beta, mnostwo bugow i exploitow i niekompetentna zaloga.

Nie chce wspominac o postaciach widzacych przez sciany, darmowych kapslach w pewnych frakcjach, abuse crafcenia dzid dla expa ponad innymi itemami czy tez kolaborowanie z innymi frakcjami poprzez wyzsze stanowisko (frakcje zakumplowane z gmami mialy gotowe buildy na forum przed startem, po starcie gdy reeszta zbierala piwo i skorki z gekonow, oni kontrolowali pol mapy) takze ten... serwer jak kazdy innymi, jesli chcecie srs pvp to go na zadnym nie znajdziecie, ale jesli chodzi wam o zabawe pve i poczucie swiata post apo to polecam, aczkolwiek trzeba bedzie poczekac jeszcze ze 2 - 3 sesje zeby to bylo grywalne.
Logged

Mirana

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #61 on: September 16, 2014, 07:22:56 PM »

Ja powiem tak, na początku było bardzo fajnie, system frakcji najlepszy ze wszystkich serwerów. Ale to chyba koniec plusów.. Miasto? Nowi gracze mają biegać po ruinach i liczyć na to że ktoś ich nie zabije (ja tak mam). W dodatku te miasto jest tragicznie brzydkie ;) Poza miastem co robic? Chyba niewiele. Chciałem questa zrobić zabić 10 golden gecko, ale znaleźć je granicz z cudem, szukałem ze 3 godziny, spotkałem tylko 2, a i to w encounterze z dethclawami. Levelowanie dla początkujących (nie wiem jak dalej) strasznie powolne. Generalnie, przyjemnie sie siedzi w Vault 7, nie chce się wychodzić, bo po za nią... nie ma co robić oprócz nieustannego ginięcia w mieście, często nawet przy własnej bramie. >:(  A w mieście w sumie? Też nic ciekawego oprócz przeszukiwania szafek i zbierania z  nich różnych śmieci. Niestety, server czysto dla tych którzy lubią bezmyślnie strzelać. Liczyłem na większy roleplay i klimat po fajnym początku.
« Last Edit: September 16, 2014, 07:26:53 PM by Mirana »
Logged

wojciech

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 135
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #62 on: September 16, 2014, 07:35:39 PM »

Ja powiem tak, na początku było bardzo fajnie, system frakcji najlepszy ze wszystkich serwerów. Ale to chyba koniec plusów.. Miasto? Nowi gracze mają biegać po ruinach i liczyć na to że ktoś ich nie zabije (ja tak mam). W dodatku te miasto jest tragicznie brzydkie ;) Poza miastem co robic? Chyba niewiele. Chciałem questa zrobić zabić 10 golden gecko, ale znaleźć je granicz z cudem, szukałem ze 3 godziny, spotkałem tylko 2, a i to w encounterze z dethclawami. Levelowanie dla początkujących (nie wiem jak dalej) strasznie powolne. Generalnie, przyjemnie sie siedzi w Vault 7, nie chce się wychodzić, bo po za nią... nie ma co robić oprócz nieustannego ginięcia w mieście, często nawet przy własnej bramie. >:(  A w mieście w sumie? Też nic ciekawego oprócz przeszukiwania szafek i zbierania z  nich różnych śmieci. Niestety, server czysto dla tych którzy lubią bezmyślnie strzelać. Liczyłem na większy roleplay i klimat po fajnym początku.

Do roleplaya jest potrzebna izolacja od pvp. Nie ma nawet czego roleplayować :D.
Po prostu ten server wymaga jeszcze z 100x questow i z 10 nowych dungeonów(niekoniecznie w mieście, mogą tez być na pustkowiach).

Pod względem pvp jest ciekawy ale musisz mieć swoją ekipę, bo bez tego będziesz ginął non stop. Musisz nawiązać kontakt z gangami grającymi w Twojej frakcji. Poznasz nowych ludzi i nauczysz się od nich wielu przydatnych rzeczy, które pomogą Ci przetrwać. Jeżeli grasz w Vtec spróbuj skontaktować się z Crazy 88. Jest to międzynarodowa ekipa, która grała na fo2 i teraz gra tutaj.
Logged

vaultboy

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 117
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #63 on: September 17, 2014, 03:25:55 AM »

Nie rozumiem ludzi którzy tak bardzo chcą roleplay na PUBLICZNYM serwerze który w dodatku jest nastawiony na pvp. Oświece niektórych roleplay robi się w grupie ogarniętych osób na własnym serwerze. Jedna osoba stawia serwer u siebie na kompie, podaje ip pozostałym i gracie. Zamknięte grono, ustalacie sobie wszystko, respicie bronie, expicie postacie za pomocą komend itd. Pamiętam że ruskie tak się bawili zrobili sobie nawet rekrutacje na serwer z wymaganiami typu biografia, przestrzeganie zasad. To jest najlepszy sposób na roleplay bo macie ogarnietą grupę, nikt wam dupy nie truje i robicie co wam się podoba bez randomow którzy psują klimat.

Wracając do phoenixa to według mnie przypomina desert europe i jego pustke w ogóle to całe pvp z zdobywaniem flag i frakcje zostało skopiowane. Jest to dobre aczkolwiek czuje że to niewystarczy. Potrzebne są zadania, więcej rozrywek bo na dłużej większości się znudzi. Jakiś tower defense, podkladanie bomb pod cele, pogoda byłoby ciekawe.
Logged

KompreSor

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 29
  • Muhosransk City
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #64 on: September 17, 2014, 04:25:16 AM »


z 10 nowych dungeonów(niekoniecznie w mieście, mogą tez być na pustkowiach).

Czemu dungeony? Po co robić z tego FO2?

maszrum

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 79
  • The Rogues
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #65 on: September 17, 2014, 05:13:11 AM »

Pisałem to już wielokrotnie. Server ma naprawde mało kontentu, mase błędów, wszechobecne lagi ale jest jedna rzecz która wszystko rekompensuje a mianowicie - PvP

Jestem graczem PvP, gram w tą gre już kilka ładnych lat i muszę przyznać, że PvP jest naprawde bardzo dobre. Dodatkowo jest to coś w miare świeżego. Możliwości jest naprawdę wiele. Ciekawe bronie, nowe mapy, w miare zbalansowany dmg przez co walki są dłuższe i znacznie ciekawsze niż na innych serverach FO. No i jak dla mnie najważniejsze - nowe strategie, możliwości można wymyslić cos inowacyjnego  co będa wszyscy kopiowali ;)

Mam nadzieje że kontent przyjdzie z czasem.
Logged

Casual

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #66 on: September 17, 2014, 07:22:35 PM »

Jeżeli sądzisz, że PvP jest tu dobre, to tylko i wyłącznie ci się wydaje, że jesteś "graczem PvP" jak siebie zabawnie nazwałeś, bo dobre player versus player to nie kampienie się w 5 osób jak cwele i zabijanie jakiś randomów, którzy nie mają z tobą najmniejszych szans. Jedyne co tu jest średnie, to przejmowanie terenów, które i tak jest zrealizowane neizbyt dobrze. W mało gier grałeś chyba :D
Ale trzeba przyznać, że balans PvP najlepszy ze wszystkich FO obecnie, oczywiście nadal sniper + campa jak pizdeczka w odpowiednim miejscu > wszystko, ale nawet melee build tutaj ugra sporo. Ogólnie trudno coś bardzo bezużytecznego z postacią zrobić, i gra jest całkiem przyjemnie nastawiona do nowych graczy (oprócz oczywistych głupotek).
Logged

wojciech

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 135
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #67 on: September 18, 2014, 01:56:12 AM »

Wszystkim fanom broni sg burstowych mogę od razu powiedzieć, że nie opłaca się z nich korzystać, z single i aim shootem robi się wiekszy dmg i przy tym w swoich nie strzelisz.
Najlepiej zrobić snipera(mam 5 int i 6 luck) i nawet mi krytyki wchodzą :D. Żaden special wymaxowany nie obroni was przed efektami strzałów celowanych, także nawet nie warto robić tanka.
Jednak developerzy bardzo się starają, co parę dni wychodzi update i fix bugów.
Logged

Space

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #68 on: September 18, 2014, 03:18:44 AM »

Jeżeli sądzisz, że PvP jest tu dobre, to tylko i wyłącznie ci się wydaje, że jesteś "graczem PvP" jak siebie zabawnie nazwałeś, bo dobre player versus player to nie kampienie się w 5 osób jak cwele i zabijanie jakiś randomów, którzy nie mają z tobą najmniejszych szans. Jedyne co tu jest średnie, to przejmowanie terenów, które i tak jest zrealizowane neizbyt dobrze. W mało gier grałeś chyba :D

Śmiechłem  ;D
Logged

ravenp999

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #69 on: September 18, 2014, 05:24:46 AM »

wojtek a shotguny probowales?
Logged

Kane

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 32
  • Peace through Power!
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #70 on: September 18, 2014, 05:44:57 AM »

wojtek a shotguny probowales?
flamernik lepszy
Logged

ravenp999

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #71 on: September 18, 2014, 06:16:31 AM »

XD
Logged

maszrum

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 79
  • The Rogues
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #72 on: September 18, 2014, 06:17:13 AM »

Szanowny Casualu,

Chciałbym zauważyc, że moj powyższy został napisany z perspektywy gracza, który w FOnline skupia się a głownie na aspekcie drużynowego PvP. Naprawde nie musisz mi tłumaczyć czym jest PvP w tej grze ponieważ gram w FOnline na różnych serverach od ładnych paru lat.

Mogę się zgodzić z tym, że przejmowaie terenów jest dość słabe. Wymaga kilku poprawek i powinno być Ok. Obecne ZC jest i tak dużo lepsze i ciekawsze niż ograne do bólu TC na innych serverach FOnline.
Logged

wojciech

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 135
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #73 on: September 18, 2014, 06:18:33 AM »

wojtek a shotguny probowales?

Shotgun to gunwo,burst zżera połowe apków i robi koło 80 dm jedynie co to wywraca(rzadziej niż pistolet z celowanym:O). Na tym serverze sie klika w przeciwnika i czeka aż krytyk wejdzie i to wszystko :D. Inaczej się nie opłaca grać.

Są fajne zabawki typu avenger, ale to jest dobre do grania w grupie. Solo można sobie pozbierać metal party i zabić paru nowicjuszy.
Logged

ravenp999

  • Wanderer
  • *
  • Offline Offline
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #74 on: September 18, 2014, 06:21:41 AM »

to z krytami to prawda tak jak na fo2 tc to sniperzy ,mogli by chociaz dodac dzialajace 1hexowanie
Logged

wojciech

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 135
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #75 on: September 18, 2014, 06:29:10 AM »

Legenda głosi, że twórcy tego servera słabo hexowali i dlatego nie chcą wprowadzić tego ficzera iksde. Jak połowa osób pójdzie spowrotem na fo2 to będzie płacz i pewnie wprowadzą tego typu rzeczy.

Co do Zone control to zgadzam sie z Maszrumem jest to rozwiązanie dużo lepsze niż tc na fo2.
Logged

Perteks

  • Alpha Explorer
  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 206
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #76 on: September 18, 2014, 07:55:20 AM »

Niezłe legendy.

Wojciech a próbowałeś single shooty z shotguna, bo burst rzeczywiście jest dość słaby ale spamowanie singlami z ctrl to już na prawdę pokazuje moc
Logged

vaultboy

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 117
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #77 on: September 18, 2014, 08:49:40 AM »

Ta połowa graczy wróci na fo2 bo przecież to najlepszy serwer

fo2 nie umywa się do Phoenixa, który nie jest kopią 2238, reloaded i tla. fo2 to tania kopia 2238, nudne, mdłe, powtarzalne, skopiowane pomysły od innych i na co to komu. Jest Phoenix jest impreza zobaczycie za kilka miesięcy się wyrobi.
Logged

wojciech

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 135
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #78 on: September 18, 2014, 10:53:32 AM »

Ta połowa graczy wróci na fo2 bo przecież to najlepszy serwer

fo2 nie umywa się do Phoenixa, który nie jest kopią 2238, reloaded i tla. fo2 to tania kopia 2238, nudne, mdłe, powtarzalne, skopiowane pomysły od innych i na co to komu. Jest Phoenix jest impreza zobaczycie za kilka miesięcy się wyrobi.

LOL wiesz co Ty mówisz, z tego co zobaczyłem to Ty płaczesz na każdy poprzedni server, bo pewnie sobie rady nie dawałeś w pvp....Ten serwer będzie dobry za 2-3 wipy. Narazie to masz tonę bugów i niezbalansowane pvp.
« Last Edit: September 18, 2014, 11:36:19 AM by wojciech »
Logged

vaultboy

  • Wastelander
  • **
  • Offline Offline
  • Posts: 117
    • View Profile
Re: Na polskim pustkowiu
« Reply #79 on: September 18, 2014, 11:43:42 AM »

Wojtek przecie napisałem że phoenix wyrobi się za pare miechów i prosze nie używaj łajpa jako jednostke czasową, bo w najbliższym roku może nie być żadnego.

I nie ja nie marudze o 2238, tla, reloaded bo one coś sobą reprezentują i są oryginałami nie to co fo2 i te śmieszne ruskie klony.
Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7
 



SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder - Theme by Crip